Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Центр пробації запрошує до співпраці волонтерів пробації.

Волонтер пробації - це людина, яка добре знає себе та розуміє інших, демонструє гнучкість та емпатію у взаємодії з оточуючими, терпимість до чужого способу життя, поведінки, звичаїв, почуттів, ідей, вірувань. Тільки за такої умови волонтер пробації зможе ефективно виконувати свої функції та допомагати клієнтам пробації у пошуку шляху до правослухняного життя і подоланні складних життєвих обставин.

Волонтери пробації сприяють органу пробації у здійсненні нагляду за суб'єктами пробації та проведенні з ними соціально-виховної роботи задля забезпечення безпеки суспільства.

Волонтером пробації може бути фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, володіє такими навичками, як комунікабельність, відповідальність, лояльність, організованість.

Чекаємо за адресою: м. Біла Церква, вул. Шолом Алейхема, 27, Київської область.

БУДЕМО РАДІ СШВПРАЦІ!

Опубліковано: 17 лютого 2020 року