Якщо горить телевізор!

Телевізор – побутовий пристрій, який може стати причиною пожежі. Якщо вчасно його не загасити, то вогонь дуже швидко розповсюдиться по приміщенню і може завдати фатальних наслідків.

Аби люди були готові до подібних «сюрпризів» від техніки, рятувальники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області нагадують громадянам порядок дій під час загорання телевізора.

По перше, необхідно вимкнути його з електромережі. Якщо через вогонь ви не можете підійти до розетки, потрібно знеструмити квартиру шляхом вимкнення електричного автомату. Намагайтеся самостійно загасити полум’я використовуючи щільну тканину (ковдру). Нею необхідно накрити телевізор. У разі, якщо вам не вдалося самостійно ліквідувати надзвичайну ситуацію, а телевізор до того ж вибухнув і пожежа посилилася, негайно покиньте приміщення, зачинивши за собою двері та вікна і викликайте вогнеборців за номером «101».

Опубліковано: 24 жовтня 2023 року