Вступ у навчальні заклади ДСНС

Головне управління ДСНС України у Київській області

Серед безліч вищих навчальних закладів, які існують на території нашої Держави, є такі, що готують майбутніх фахівців рятувальної справи це Інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси), Національний університет цивільного захисту України (м. Харків) та Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, які готують висококваліфікованих фахівців рятувальної справи за освітньо-кваліфікаційними рівнями «магістр» «бакалавр» за напрямком підготовки «Пожежна безпека», «Цивільний захист», «Психологія».

Вступ здійснюється за конкурсом на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) знань кандидатів на навчання та вступних випробувань з фізичної підготовки.

Абітурієнт має набрати для участі у конкурсному відборі по кожному предмету ЗНО необхідних для вступу не менше 100 балів.

При успішному проходженні конкурсу кандидати зараховуються до навчального закладу як курсанти на денну форму навчання за рахунок державного бюджету. Курсанти забезпечуються форменим одягом встановленого зразка, безкоштовним житлом та харчуванням. Випускникам присвоюється спеціальне звання лейтенант служби цивільного захисту та забезпечуються                                   100 % працевлаштуванням.

Право на першочергове зарахування мають діти учасників бойових дій із числа осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та брали участь в антитерористичній операції.

Якщо Вас зацікавила наша професія, за більш детальною інформацією          Ви можете звертатися до Білоцерківського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області за адресою:

Київська обл., м. Біла Церква, вул. Фастівська, 21 а.

Тел.:  6-37-35, 6-32-93, 067-604-36-81 Юрій

Опубліковано: 06 жовтня 2021 року