Рятувальники Білоцерківського району спільно з працівниками Національної поліції та представниками органів влади здійснено обстеження споруд та приміщень, що знаходяться на території району.

Рятувальники перевірили укриття в соціальних закладах, підвальні приміщення житлової забудови.

В ході оперативних обстежень здійснюються огляди укриттів на предмет цілодобової доступності їх використання населенням. Робота не припиняється і вночі.

Усі порушення зафіксовані. Складені акти передані відповідальним органам для усунення недоліків.

Ревізії тривають.

Опубліковано: 05 червня 2023 року