Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Пожежна безпека під час святкування Великодніх свят

З наближенням великого релігійного свята – Воскресіння Христового - Білоцерківський РВ ГУ ДСНС звертається до релігійних громад та священнослужителів району з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки у культових спорудах, ажде саме в ці святкові дні дані об’єкти відвідує велика кількість населення.

Як свідчить статистика, випадки виникнення пожеж частішають саме у вихідні та святкові дні. Нерідко причиною загибелі та травмування людей на пожежах стає порушення правил пожежної безпеки.

Аби не затьмарити собі свята, дотримуйтесь правил безпечного поводження з вогнем, особливо будьте обережні зі свічками. Під час приготування пасхальних страв не забувайте про правильне поводження з вогнем під час експлуатації печей та електроприладів. У жодному разі не слід залишати їх ввімкненими на період своєї відсутності. Не залишайте дітей без нагляду , особливо коли в будинку палиться піч, горить газ чи свічка.

Багаторічний аналіз пожеж дає підстави стверджувати, що так званий людський фактор – головна причина чи не кожної пожежі. Найбільшу небезпеку створюють самі люди, безпечність їх поведінки.

Як кжуть в народі, береженого Бог береже. Тож, шановні громадяни, щоб не сталося лиха, ще раз звертаємося до Вас: дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки під час Великодніх свят. Адже тільки від Вас залежить Ваша особиста безпеки та благополуччя. Зробіть все можливе, щоб зберегти своє майно та життя від вогню.

 

                                                    Людмила Ніколенко ГУ ДСНС України у Київській області


Опубліковано: 23 квітня 2021 року
Поділитися