З початку року на водних об’єктах загинуло 16 осіб з них 1 дитина

Ці вихідні видалися вкрай спекотними, тож переважна більшість наших громадян шукали порятунок та прохолоду біля водойм. Разом з тим такий «порятунок» та температурний режим призвели до трагедії – лише за  два вихідних дня, 6 та 7 липня, на водоймах Білоцерківщіни потонуло 2 чоловіка.

Найтрагічніший випадок стався 7 липня на центральному пляжі у м. Біла Церква, коли о 17:57 до оперативно - диспетчерськой служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про те, що під час відпочинку на річці Рось зникла з поля зору дитина 13 років.

По прибуттю  було встановлено, що місцевим населенням тіло дитини було підняте на поверхню  вже без свідомості. Внаслідок реанімаційних заходів в дитини, 2011 року народження, з’явився пульс та серцебиття, проте, після  госпіталізації до Білоцерківської дитячої міської лікарні, де лікарі намагались проводити подальшу реанімацію, медикам довелося констатували  смерть дитини.

Шановні громадяни! Знову звертаємось до вас із проханням не забувати про особисту безпеку під час відпочинку на водних об’єктах. Вода нещадна і до дорослих, і до малих. Будь-яка необачність під час купання може обернутись трагедію. Тож побережіть себе та своїх близьких!

Опубліковано: 08 липня 2024 року