Куріння в ліжку – причина багатьох пожеж

Одна з основних причин смертельних випадків при пожежах – це куріння в ліжку, а найчастіше у нетверезому стані. Любителям куріння корисно буде знати, що пожежі, викликані непогашеною сигаретою, а ще й напідпитку, більш поширені, ніж це здається.
Температура тліючої сигарети більше 300 градусів, час її тління – майже 30 хвилин. Час тління горючого матеріалу може складати до чотирьох годин. Тліючий недопалок здатний викликати займання паперу, тканини, тирси, сіна та ін.
Білоцерківське РУ ГУ ДСНС України у Київській області звертається до жителів міста Біла Церква та гостей нашого району:
будьте обережні з вогнем - не паліть у ліжку, особливо у нетверезому стані, не залишайте увімкненими без нагляду прилади опалення чи газові плити. Будьте уважними, бережіть себе!
У разі виявлення пожежі негайно телефонуйте за номером «101»!

Віктор СПОДІН Білоцерківське РУ ГУ ДСНС України у Київській області

Опубліковано: 26 березня 2024 року