Відпрацювання щодо навчання населення правилам пожежної безпеки, попередження виникнення пожеж та загибелі людей на них

08 квітня працівниками Білоцерківського районного управління спільно з представниками УЕГГ Київської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» та працівниками Національної поліції було проведено позапланове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання по провулку Грузинський міста Біла Церква щодо навчання населення правилам пожежної безпеки, попередження виникнення пожеж та загибелі людей на них.

Рятувальники звернули особливу увагу громадян на забезпечення належного протипожежного стану помешкань, дотримання правил пожежної безпеки при користуванні електричними та газовими приладами, а також дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Під час даного заходу мешканцям м. Біла Церква було роздано та вивішено на дошках оголошення листівки інформаційно-застережливого характеру.

Віктор СПОДІН Білоцерківське РУ ГУ ДСНС України у Київській області

Опубліковано: 09 квітня 2024 року