Кременчуцький льотний колледж Харківського національнорго університету внутрішніх справ у 2024 році запрошує на навчання !

Вступників (на базі повної загальної середньої освіти) на спеціальності 272 Авіаційний транспорт (за освітніми програмами «Аеронавігація» (пілот), «Оператор БПЛА», тех. обслуговування та ремонт повітряних суден і авіадвигунів (технік - механік), і 173 «Авіоніка» (за освітньою программою авіоніка (технік – електрик обладнання повітряних суден). Вступники у подальшому проходять службу цивільного захисту у Спеціальному авіаційному загоні Оперативно – рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (м. Ніжин).

Вступники, які вступають на згадані спеціальності, здають у 2024 році НМТ з наступними предметами: обов'язкові – українська мова, математика, історія України та один на вибір: біологія, фізика, хімія, іноземна мова, географія, українська література. При цьому можуть подаватися: Національний мультипредметний тест (НМТ) 2022-2024рр. Або тести ЗНО 2021 року.

За більш детальною інформацією Ви можете звертатися до Білоцерківського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. Фастівська, 21 а.

Тел.: 6-37-35, 6-32-93, 067-604-36-81 Юрій.

Опубліковано: 04 березня 2024 року