Білоцерківський район: рятувальники провели спільні навчання разом з представниками лісового господарства ДП «Білоцерківський лісгосп»

20 квітня рятувальники 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква провели спільні навчання разом з представниками лісового господарства ДП «Білоцерківський лісгосп».

Метою таких навчань є вивчення оперативно-тактичної характеристики лісництва, особливостей гасіння пожеж в екосистемах.

За легендою, в одному з обходів лісництва виникло займання. Лісничий оголосив виклик для працівників лісового господарства, після чого повідомив службу «101» про загорання. На місце події одразу прибули працівники лісгоспу, черговий караул державної пожежно-рятувальної частини.

Рятувальники вжили заходів щодо гасіння осередків займання лісової підстилки. Не було допущено перекидання вогню на лісові насадження, умовна пожежа не переросла у «верхову».

При гасінні умовної пожежі рятувальниками продемонстровано успішне застосування спеціальної пожежної техніки, різноманітного протипожежного інвентаря для гасіння пожеж.

Також, при підведенні підсумків тренувань рятувальники наголосили на тому, що без свідомої поведінки зі сторони громадськості, усвідомлення людьми масштабів загрози, що несе в собі недотримання правил пожежної безпеки, лісові масиви не будуть в повній безпеці.

Лише особисте правильне ставлення людини до лісу та власна відповідальна поведінка стануть запорукою збереження зеленого багатства України. Тож, вогнеборці звернулися з проханням до лісників сприяти їм у поширенні правил пожежної безпеки у пожежно-небезпечний період та нагадувати відпочивальникам про правила безпечного відпочинку в лісі.

Білоцерківський РВ ГУ ДСНС України у Київській області

Опубліковано: 23 квітня 2021 року