Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Використання незадекларованої найманої праці - неприпустимо

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що використання незадекларованої найманої праці має негативні наслідки як для працівників, так і для роботодавців.

Працівник без офіційного оформлення на роботу позбавляє себе гарантованого державою розміру заробітної плати; виплати своєчасно та не нижче мінімальної заробітної плати, офіційної відпустки, відпустки по догляду за дитиною тощо; виплат у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю; допомоги у разі настання нещасного випадку під час виробничого процесу; соціального страхування.

Питання державного і договірного регулювання оплати праці, прав працівників на оплату праці та їх захисту визначається цим Кодексом, Законом України "Про оплату праці" та іншими нормативно-правовими актами.

Наголошуємо, що мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці.

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Опубліковано: 01 вересня 2021 року