Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Працівниками ДПС Київської області встановлено черговий факт продажу товарів через мережу Інтернет без застосування РРО

Сфера Інтернет – це середовище, що постійно перебуває у русі, і практично кожного дня відкриваються нові його грані.

Розвиваючись, електронна комерція в Україні спонукає до вдосконалення та переналаштування різних перспективних методик ведення  бізнес-процесів.

Наряду з перевагами для учасників електронного бізнесу існують і певні недоліки, які полягають у проведені господарської діяльності учасниками ринку без державної реєстрації та фіскалізації розрахункових операцій. Ведення діяльності у такий спосіб зрештою завдає збитків розвитку економіки та всьому суспільству в цілому.

Днями співробітники відділу фактичних перевірок ГУ ДПС у Київській області провели перевірку фізичної особи-підприємця, який, використовуючи інтернет-майданчик, налагодив систематичний продаж технічно складних побутових товарів без застосування РРО/ПРРО та використання праці найманого працівника без оформлення трудових відносин. Як наслідок, порушника притягнуто до адміністративної та фінансової відповідальності.

Наголошуємо, що відповідальне ставлення інтернет-торгівцями до виконання своїх обов’язків перед покупцями та державою щодо фіскалізації розрахунків дозволить зосередити контроль на псевдо-ФОП, суттєво скоротити «тіньові схеми», і водночас не торкнеться «мікропідприємців», які ведуть бізнес «у білу» і вже зараз сплачують всі податки та збори.

Опубліковано: 01 листопада 2023 року