Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Електронний кабінет: Про доступну інформацію для голів територіальних громад розповідали на Білоцерківщині

Днями, заступник начальника Білоцерківської ДПІ ГУ ДПС у Київській області провела навчання з головним спеціалістом фінансового відділу Фурсівської територіальної громади щодо користування сучасними електронними сервісами ДПС України.

Любов Щілінська ознайомила із зручними функціями Електронного кабінету, які надають можливість керівництву громад оперативно отримати:

• Звітність в розрізі платників юридичних осіб;

• Звітність у розрізі джерел доходів.

Також наголосила, що наразі ДПС запроваджено інтерактивну податкову карту України. Податкова карта доступна користувачам на вебпорталі ДПС та у відкритій частині Електронного кабінету, а також за посиланням https://map.tax.gov.ua.

Сервіс дає змогу в онлайн режимі у будь-який час без звернення до органів ДПС отримувати актуальну податкову інформацію щодо агрегованих показників в частині сплачених сум податкових платежів, нарахованих податкових зобов’язань, сум податкового боргу, надміру сплачених сум та суми платежів, які сплачені та будуть нараховані у наступних періодах

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Опубліковано: 06 жовтня 2021 року