Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Декларування доходів громадян: Граничні строки сплати

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області наголошує, що граничні строки сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік для громадян та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність припадає на 2 серпня 2021.

Платник податку – фізична особа, податкові зобов’язання сплачує за кодами бюджетної класифікації:

«11010500» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»;

«11011001» – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».

Білоцерківська ДПІ

Опубліковано: 20 липня 2021 року