Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Ювенальні прокурори Білоцерківщини розповіли школярам про права дитини

Ювенальні прокурори Білоцерківської окружної прокуратури Київської області за ініціативою Офісу Генерального прокурора відвідали навчальні заклади району, де провели просвітницькі заходи, спрямовані на підвищення правової культури та обізнаності дітей щодоїх прав.

У своїх виступах прокурори розповідали дітям про основні положення Конвенції ООН про права дитини. Вказана Конвенція – це угода міжкраїнами, де зазначенодії уряду щодо захисту прав дітей. Підписаноцей документ 20 листопада 1989 року, та ратифіковано 191 країноюсвіту.

Під час спілкуваннязі школярами прокурори детально роз’яснилиїх права, а саме: право на життя, на ім’я, на громадянство, на піклування батьків, на збереження своєї індивідуальності, на свободу совісті та релігії, на освіту, на відпочинок, на особливийзахист та інші.

У доступній для школярів формі розповіли про особливості професії прокурора, функції та завдання прокуратури.

Загалом просвітницькі заходи проведено у 10 школах Білоцерківського району.

Опубліковано: 29 вересня 2021 року