Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Мешканець міста Білої Церкви викинув собаку з балкону квартири на 5 поверсі

46-річний мешканець міста Білої  Церкви на початку квітня цього року, перебуваючи на квартирі свого знайомого разом з іншими особами, які ведуть антигромадський спосіб життя, упродовж 3 днів пиячили. Разом з ними в квартирі   перебувала собака. 05  квітня у вечірній час чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вийшовши на балкон квартири, яка розташована на 5 поверсі, на очах у сторонніх осіб, схопив собаку, яка вибігла за ним та викинув її з балкону вниз. Внаслідок падіння собака отримала тяжкі травми та дивом залишилась живою.

За вказаним фактом Білоцерківською місцевою прокуратурою скеровано до Білоцерківського міськрайонного суду обвинувальний акт щодо місцевого мешканця Б.

Дії зловмисника кваліфіковано за  ч. 1 ст. 299 КК України, тобто жорстоке поводження з тваринами, що вчинено умисно та призвело до каліцтва тварини та йому загрожує покарання до 3 років обмеження волі.

Заступник керівника
Білоцерківської місцевої прокуратури                                      С. Лужецький

Опубліковано: 22 квітня 2020 року