Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Про підозру чоловіку - який спричинив ножове поранення

З метою інформування населення та висвітлення результатів роботи Білоцерківської місцевої прокуратури Київської області, прошу розмістити на сайті Білоцерківської міської ради оголошення наступного змісту:

За процесуального керівництва Білоцерківської місцевої прокуратури повідомлено про підозру чоловіку, який спричинив ножове поранення співмешканцю власної  доньки.

Слідством встановлено, що в ніч на 8 квітня 2020 року житель міста Біла Церква, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння у себе вдома, під час побутової сварки, ножем у спину вдарив цивільного чоловіка своєї доньки, чим спричинив йому тяжкі тілесні ушкодження.

Потерпілого госпіталізовано до лікарні, його вдалося врятувати завдяки своєчасно наданій медичній допомозі.

Зловмиснику обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту строком на два місяці.

Наразі досудове розслідування триває.

Опубліковано: 14 квітня 2020 року