Вручення учням свідоцтв стипендіатів міського голови
В рамках багатьох діючих місцевих програм у Білоцерківській громаді проводиться плідна робота щодо охорони дитинства, захисту прав та інтересів дітей, підтримка обдарованих дітей та молоді, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти міста і стимулювання дітей та молоді на досягнення високих результатів, творчих здобутків у мистецтві.
Вже багато років нашій громаді проходить традиційне свято для випускників 11 класів, якими опікується служба у справах дітей Білоцерківської міської ради та вручення стипендій міського голови талановитим дітям, учням мистецьких шкіл.
28 травня у залі кінотеатру ім.О.Довженка зібралися випускники ліцеїв, піклувальники, батьки, викладачі мистецьких шкіл та їх учні – стипендіати міського голови.
Звертаючись до присутніх секретар Білоцерківської міської ради Володимир Вовкотруб зазначив: «Сьогодні визначний день для присутніх, адже ми вшановуватимемо кращих учнів мистецьких шкіл та бажатимемо випускникам - якими опікується служба у справах дітей – гарного майбутнього, сміливо крокувати вперед, не боятися труднощів і вірити у власні сили. Попри виклики, які створює нам війна ми передбачаємо у нашому бюджеті кошти для стипендій для кращих учнів нашої громади. Це наша традиція. Я знаю, що всі стипендіати пройшли відбір у своїх колективах і, мабуть, керівникам закладів було тяжко визначити, хто кращий. Я особисто вважаю, що діти Білоцерківської громади - найкращі та найталановитіші у Київщині та всій крані. І сьогодні ми підбиваємо підсумки і вручаємо премії кращим, тим хто цей рік працював належно і показав гарні результати. Ваш приклад є стимулом для інших, отримувати нові звершення. Тим, хто сьогодні отримує стипендію, бажаю гідно тримати досягнуту планку на належному рівні».
Тож, стипендії випускникам 11 класів, якими опікується служба у справах дітей Білоцерківської міської ради були вручені:
- Афанасьєву Антону - випускнику 11-А класу Білоцерківського ліцею-гімназії № 17;
- Бабенко Вероніці - випускниці 11 класу Київського обласного ліцею фізичної культури і спорту;
- Замковій Анні - випускниці 11-А класу Білоцерківського Академічного Ліцею «Вектор»-гімназія № 18;
- Пасічнику Іллі - випускнику 11-Г класу Ліцею «Білоцерківський колегіум»;
- Погребняк Олександрі - випускниці 11-А класу Шкарівського опорного ліцею-гімназії;
- Слизькій Анні - випускниці 11-Д класу Ліцею «Білоцерківський колегіум».
Стипендія обдарованим учням шкіл естетичного виховання була запроваджена у 1998 році. Всього за 27 років стипендіатами міського голови стали 742 дитини. Із них, в цьому навчальному році - 38 учнів мистецьких шкіл міста. Сума стипендії становить розмір річної оплати за навчання за рік.
Тож, свідоцтво стипендіата міського голови за 2025 - 2026 навчальний рік отримали:
Учні Білоцерківської школи мистецтв № 1 ім. Юрія Павленка (директор – Леся Крижешевська):
- Гальчус Павло (клас заслуженого працівника культури України Лесі Крижешевської);
- Григор Анна (клас заслуженого діяча мистецтв України Тамари Павленко);
- Кальченко Крістіна (клас викладача Ірини Некрилової);
- Кірік Святослав (клас викладача Римми Лисенко);
- Олійник Даніїл (клас викладача Володимира Черевка);
- Столярова Поліна (клас викладача Ірини Некрилової);
- Трусов Андрій (клас викладача Михайла Дуліна);
- Туней Крістіна (клас заслуженого діяча мистецтв України Тамари Павленко).
Учні Білоцерківської дитячої музичної школи № 2 (директор Ігор Горбатюк):
- Кацемба Емілій (клас викладача Ірини Кириченко);
- Чудний Іван (клас викладача Ігоря Горбатюка).
Учні Білоцерківської школи мистецтв ім. Якова Яциневича (директор Сергій Кучерук):
- Бабарика Олександра (клас викладача Світлани Животової);
- Бугайчук Ілона (клас викладача Наталії Пренделас);
- Войтенко Анастасія (клас викладача Олександри Короленко);
- Кімнатний Єфим (клас викладача Оксани Кучерук);
- Свідерська Євгенія (клас викладача Наталії Тєлєгіної);
- Цимбал Уляна (клас викладача Оксани Кучерук);
- Штика Анна (клас викладача Наталії Пренделас).
Учні Білоцерківської школи мистецтв № 4 (т.в.о.директора Тамара Іваніцька):
- Дмітрієва Марія (клас викладача Ігоря Максимова);
- Калетінський Олег (клас викладача Ніни Гладченко);
- Надюк Дарина (клас викладача Олени Гончарук);
- Однорог Марія (клас викладача Ігоря Максимова);
- Рогальський Анатолій (клас викладача Лариси Петрової);
- Степанчук Ярослав (клас викладача Ірини Шевченко);
- Щасливий Максим (клас викладача Ігоря Максимова);
- Щербина Іван (клас викладача Станіслава Ярославського).
Учні Білоцерківської школи мистецтв № 5 ім. Сергія Томащука (директор Віталій Томащук):
- Клесніченко Еріка (клас викладача Заслуженого працівника культури України Галини Білогур);
- Ломтадзе Єва (клас викладача Тетяни Здепської);
- Накльока Валентина (клас викладача Тетяни Майстренко);
- Гринжевська Аріна (клас викладача Ольги Черненко);
- Ісаєва Вероніка (клас викладача заслуженого працівника культури України Раїси Томащук);
- Старченко Анастасія (клас викладача Лариси Лобунець);
- Олексієнко Матвій (клас викладача Василя Олексієнка);
- Сахацька Кіра (клас викладача Альони Бєлашової);
- Сущук Анастасія ( клас викладача Віти Поліщук);
Учні Білоцерківської школи мистецтв № 6 дитячих духових оркестрів (директор Яна Гільова):
- Дудник Марія (клас викладача Ольги Гребінь);
- Бондаренко Соломія (клас викладача Наталії Бурлуцької);
- Смосюк Станіслав (клас викладача Бориса Василенка);
- Данилюк Юлія(клас викладача Володимира Зіневича).
Всім присутнім подарунком став перегляд фільму «Вівці детективи».
Бажаємо випускникам щасливої дороги у велике самостійне життя, світлого та мирного майбутнього, а стипендіатам - наполегливості, нових творчих злетів і мистецьких успіхів!
Вручення учням свідоцтв стипендіатів міського голови

















































