Відбулося засідання виконавчого комітету: про освітній процес з 30 жовтня

29 жовтня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

У ході засідання було прийнято рішення про організацію освітнього процесу в закладах освіти Білоцерківської міської територіальної громади з 30 жовтня 2021 року

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, із врахуванням чинних нормативно-правових актів виконавчий комітет вирішив:

1. Закладам загальної середньої освіти, позашкільної освіти, школам мистецтв, дитячо-юнацьким спортивним школам Білоцерківської міської територіальної громади всіх типів і форм власності:

2. з 00 год. 00 хв. 30 жовтня 2021 року та до прийняття окремого рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради забезпечити якісну організацію освітнього процесу за дистанційною формою навчання для здобувачів освіти 1-11 класів;

3. забезпечити виконання освітніх програм відповідно до чинного законодавства України;

4. заборонити:

- приймання у спортивних залах, басейнах закладів освіти відвідувачів, окрім спортсменів національних збірних команд України та їхніх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів;

- проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, інших) заходів, окрім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, і матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

Рішенням визначено, що обмеження щодо заборон не застосовуватимуться за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу) негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу, ринку), або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Закладам дошкільної освіти всіх форм і типів власності доручено забезпечити дотримання вимог постанови головного державного санітарного лікаря від 25 серпня 2021 року № 8 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Рішення тут

Під час засідання також було створено комісію по прийняттю в комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади із спільної комунальної власності територіальних громад Білоцерківського району громад; затверджено штатний розпис керівного складу Білоцерківської міської ради і виконавчого комітету, окремих відділів та управлінь й розглянуті опікунські питання, з яких були прийняті відповідні рішення.

З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному вебсайті міської ради.

Засідання відбулося в онлайн режимі, запис з обговоренням питань можна переглянути на офіційному вебсайті міської ради.

Відбулося засідання виконавчого комітету: про освітній процес з 30 жовтня

Опубліковано: 29 жовтня 2021 року