Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

7 червня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів секретар міської ради Володимир Вовкотруб.

Під час засідання члени виконкому підтримали рішення про тимчасове перекриття ділянки вулиці Героїв Небесної Сотні в районі перехрестя з провулком Клубним в м. Біла Церква.

Перекриття буде здійснено в період з 07 червня до 11 червня ц.р. аби забезпечити проведення робіт по промивці мереж водопостачання в місці здійснення врізки та запобігання виникнення аварійних ситуацій на автомобільній дорозі міста.

Департаментом житлово-комунального господарства міської ради, на час проведення робіт, розроблено тимчасову схему організації дорожнього руху,  яку погоджено з органами Національної поліції України.

Друге рішення було розглянуто у закритому режимі та стосувалося приймання-передачі матеріальних цінностей для напрямку територіальної оборони та для підтримки підрозділів Збройних Сил України.

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради 07062024

Опубліковано: 07 червня 2024 року