Відбулася нарада щодо велоінфраструктури міста

14 березня у Білій Церкві відбулося засідання робочої групи з приводу організації велоінфраструктури міста, яке провів заступник міського голови Валерій Гнатюк.

Під час заходу було запропоновано присутнім висловити свої ідеї щодо створення в місті велодоріжок.

Серед запрошених були представники громадської організації «Центр громадського розвитку», які представили вже розроблену схему велодоріжок у Білій Церкві. Присутні запропонували розділити маршрути на 2 категорії: велоспорт+велотуризм (рекреаційний маршрут) та велотранспорт, тобто основні маршрути, якими можна буде зручно та швидко дістатись всіх районів міста.

Також була обговорена ідея облаштування маршрутів супутніми допоміжними засобами технічного обслуговування велосипедів.

У ході конструктивного обговорення присутні дійшли висновків:

1. Взяти за основу готову схему та удосконалити її;

2. Відносно схеми першочергово нанести заплановані та вже побудовані архутектурні об’єкти;

3. Не обмежуватися лише територією Білої Церкви;

4. Визначитися, на яку основу накладати схему відповідно до техніки безпеки та ін.

У заході взяли участь: секретар міської ради Вадим Кошель, депутати Білоцерківської міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради, представники громадськості.

Опубліковано: 15 березня 2018 року