Увага до спорту сьогодні – здорове майбутнє українців завтра

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. Спорт має дивовижні властивості: він об’єднує людей, зміцнює здоров’я, виховує характер та гартує силу волі.

Напередодні цього дня, 9 вересня, у Білій Церкві відбувся урочистий захід.

Представників сфери фізичної культури і спорту із професійним святом привітав міський голова Геннадій Дикий.

«Наше завдання виростити здорове покоління, щоб молодь рівнялась на чемпіонів, а наші серця щораз сповнювались гордістю, коли на міжнародних спортивних іграх знову підніматиметься український стяг», - наголосив міський голова та зауважив, що спортивній галузі міста приділяється значна увага: у місті функціонують 6 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, будуються сучасні спортивні стадіони та мультифункціональні спортивні майданчики.

Під час заходу ряд представників спортивної сфери міста були відзначені нагородами, серед яких: майстри спорту міжнародного класу, тренери, представники громадських організацій, федерацій спорту, спортивних клубів, установ різних форм власності, ветерани спорту та меценати.

Святкову атмосферу заходу доповнювали творчі виступи вихованців та викладачі шкіл мистецтв міста.

На заході також була присутня заступник міського голови Катерина Возненко.

Увага до спорту сьогодні – здорове майбутнє українців завтра

Опубліковано: 09 вересня 2021 року