У пошуках ефективного власника

20 жовтня у Білій Церкві відбувся брифінг начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях Вадима Курило з приводу майбутнього продажу єдиного майнового комплексу державного підприємства  «Білоцерківський завод «Еталон».

Вадим Курило зазначив, що вже понад 10 років завод не працює, а його діяльність більшою мірою зводиться до здачі в оренду приміщень. Але завдяки працівникам, які залишились на підприємстві, вдалося зберегти обладнання та підтримувати його в робочому стані.

Також Вадим Курило закликав всіх потенційних інвесторів долучитись до участі в аукціоні.

За дорученням міського голови Геннадія Дикого у заході взяв участь його заступник Василь Морський.

«Для Білої Церкви важливо, щоб у з’явився ефективний власник, адже це забезпечить створення нових робочих місць та збільшить надходження до  державного і місцевого бюджетів, що сприятиме розвитку місцевої громади», - зазначив Василь Морський.

Аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства  «Білоцерківський завод «Еталон» відбудеться 2 листопада. Серед важливих умов продажу є те, що  покупець об’єкта приватизації зобов’язаний протягом шести місяців забезпечити недопущення звільнення працівників підприємства  та погасити борги із заробітної плати та перед бюджетом, простроченої кредиторської заборгованості підприємства.

До складу комплексу  нежитлових приміщень входять:

• нежитлова будівля адмінбудівля та виробничий корпус - 10 377,4 кв.м.;
  • гараж легкових та грузових автомашин - 938,0 кв.м.;
  • склад покрасочних матеріалів - 470,1 кв.м.;
  • закрита мийка для автомобілів  - 88,5 кв.м.;
  • АЗС (будівля оператора) -  9,9 кв.м;
  • нежитлова будівля, прохідна № 1 - 16,6 кв.м.;
  • нежитлова будівля, прохідна № 2 - 17,3 кв.м.;
  • нежитлова будівля, склад - 248,9 кв.м.

До складу рухомого майна входять 4 одиниці колісних транспортних засобів (автомобіль ЗИЛ 13081 (сідельний тягач), причіп ОДАЗ-93571 (платформа), екскаватор ЭО 2621В та автонавантажувач Р 404ю.

Загальна площа земельних ділянок – 3,2519 га

Загальна площа будівель та споруд – 12166,7 кв. м.

Кількість працівників станом на 30.06.2021 року – 12 осіб.

Стартова ціна об’єкта приватизації становить – 41 203 342  грн.

Заявки для участі в електронному аукціоні приймаються до 1 листопада.

Опубліковано: 20 жовтня 2021 року