У Білій Церкві відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада, у Білій Церкві відбувся меморіальний західз нагоди Дня Гідності та Свободи.

Жителі Білоцерківської громади, освітяни, студенти та представники влади зібралися біля стендів з портретами Героїв Небесної Сотні, щоб вшанувати патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Присутні поклали квіти до портретів загиблих Героїв Небесної Сотні та вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх тих, хто не повернувся до своїх родин загинувши під час Революції Гідності та у ході війни на Сході України.

У Білій Церкві відзначили День Гідності та Свободи

Опубліковано: 21 листопада 2021 року