У Білій Церкві відбулася акція «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства»

Ця акція щорічно відбується в Україні та стартує 25 листопада. Саме у цей день у світі відзначають Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

Кожен охочий міг приєднатися до акції.

З Інтерактивної мозаїки учасники вилучали фрагменти із ситуаціями, яким не місце в сучасному суспільстві.

Окрім мозаїки, учасникам заходу презентували онлайн-гру, завдяки якій можна дізнатися про різні форми насильства, ставлення мешканців громади до проблеми та готовність прийти на допомогу у разі потреби.

На переможців гри очікували подарунки від організаторів акції – UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, у співпраці з партнерами, за підтримки Уряду Великої Британії, Канади та США.

До слова, Білоцерківська міська територіальна громада з 2021 року є учасником проєкту UNFPA «Міста і громади, вільні від домашнього насильства». У межах проєкту у громаді розбудовується система сервісів підтримки та допомоги тим, хто страждає від усіх проявів насильства.

Усі, хто долучився до акції, згодні з тим, що проблему гендерно зумовленого насильства у жодному разі не можна замовчувати і слід активно протидіяти їй.

Опубліковано: 28 листопада 2022 року