Традиційні колядки та щедрівки звучали у виконкомі

Невід’ємною частиною Різдвяно-новорічних свят є традиційні обряди – колядки та щедрівки. Дорослі та малі колядники починаючи зі Святого Вечора, або з першого дня Різдва ходять до осель, співають вітальні пісні-колядки, показують обрядові дійства славлячи  Народження Сина Божого та бажають щастя, здоров’я та достатку господарям  і господиням.

13 січня до виконавчого комітету Білоцерківської міської ради завітали гості з Різдвяною зіркою, аби заспівати колядок та щедрівок.

Щедрі побажання врожаю, здоров’я і достатку на майбутній рік висловили учасники Народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Родинонька» з с.Дрозди (керівник – Надія Карпенко), заспівавши пісень-колядок.

Вихованці Центру творчості дітей та юнацтва Київщини - театру пісні «Барвисті мальви» (кервник -Алла Троянчук, акомпаніатор – Микола Глушко)  привітали із Старим Новим роком, та  Маланками привівши  гуртом Козу.

Справжнє театралізоване дійство з побажаннями й віншуваннями з прийдешніми святами організували хорові колективи «Смерічка» (керівник Борис Вітенко), «Вербиченька» (керівник Ольга Атаманенко), «Берегиня»  (керівник Геннадій Тупчій) та ансамбль «Росичанка» (керівник Геннадій Тупчій) Територіального центру надання соціальних послуг імені Петера Новотні.

Міський голова Г.Дикий щиро подякував гостям за привітання,  пригостив їх  солодощами та побажав щасливого нового року, достатку і миру у кожній їхній родині.

Традиційні колядки та щедрівки звучали у виконкомі

Опубліковано: 13 січня 2022 року