Сидори відсвяткували День села

14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці ще одне село Білоцерківської громади Сидори святкує свій «День народження».

Цього дня, за дорученням міського голови Геннадія Дикого, його заступники Юрій Савчук та Василь Морський привітали активних жителів, найстарших, молоді подружні пари та пару яка у цьому році святкує золоте весілля вручивши їм грамоти та цінні подарунки.

Депутат Білоцерківської міської ради Олександр Балановський, який також долучився до вітань, подякував жителям села за працю, якою вони спільно розвивають громаду та вручив подарунки.

У ході святкового заходу та з нагоди Дня українського козацтва також поклали квіти до Меморіального комплексу "Парк козацької слави", що в селі Мазепинці.

У заході також взяв участь староста сіл Дрозди, Мазепинці, Сидори Олександр Литвин/

Сидори відсвяткували День села

Опубліковано: 14 жовтня 2021 року