Шановні білоцерківці та гості нашого міста!

У нас гарна новина, адже більше року переважна більшість з нас чекала на завершення значимої події – ремонту однієї з найважливіших артерій Білої Церви - мосту по вул. Дружби .

Міст, побудовний в 1960 році минулого століття, був в аварійному стані: частково пошкоджена гідроізоляція, руйнація деформаційних швів, відсутні водовідвідні трубки, частково зруйноване перильне огородження, бар’єрне огородження пошкоджене по всій довжині моста, вилуговування бетону плит, раковини, тріщини, вивітрювання бетону, зруйновані опори та руйнування основи вимощення укосу моста.

Щодня сотні машин перетинали сполучення між Заріччям та центром через р.Рось.

Тому, міст потребував термінового капітального ремонту.

Наразі маємо відремонтовані несучі конструкції мосту (балки прогонових будов, арки, опори), нове бар’єрне та перильне огородження, улаштовані деформаційні шви, новий дорожній одяг, облаштована система водовідведення.

Ще завершуватимуться роботи з встановлення освітлення, проте міст вже відкрито для руху у двох напрямах.  Він став зручним, комфортним і головне безпечним для водіїв і пішоходів!

Опубліковано: 08 листопада 2021 року