Роботу щодо утворення нової молодіжної ради розпочато

15 грудня поточного року виконавчий комітет міської ради своїм рішенням утворив ініціативну групу з підготовки установчих зборів молодіжної ради при Білоцерківській міській раді – консультативно-дорадчого органу з питань молодіжної політики.

21 грудня 2021 року ініціативна група  провела своє перше засідання на якому затвердили

пропозиції щодо порядку денного установчих зборів, порядок подання заяв для участі в них, зразки заяв та згоди на обробку персональних даних кандидата до участі в установчих зборах. Визначено відповідальних осіб із числа членів ініціативної групи з прийому заяв для участі в установчих зборах та за оприлюднення повідомлення  про установчі збори.

Проведення установчих зборів молодіжної ради призначено  на 03 лютого 2022 року о 16 годині в приміщенні Молодіжного центру (б-р Михайла Грушевського, 6).

Більш детальну інформацію про роботу ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів  молодіжної ради при Білоцерківській міській раді можна отримати на офіційному веб-сайті Білоцерківської  міської ради в рубриці «Молодіжна рада».

Опубліковано: 22 грудня 2021 року