Освітній процес знов відбуватиметься у змішаній формі

7 листопада 2022 року на засіданні виконавчого комітету, згідно з протоколом № 168 засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області від 31 жовтня 2022 року, ухвалено рішення щодо поновлення організації освітнього процесу у змішаній (очно-дистанційній) формі в комунальних закладах освіти, культури і спорту Білоцерківської міської територіальної громади.

Так, заклади загальної середньої, позашкільної освіти, мистецькі школи, дитячо-юнацькі спортивні школи комунальної форми власності відновлять свою діяльність за змішаною формою  з 8 листопада ц.р.

Чергові заклади дошкільної освіти також відновлять роботу за очною формою навчання з 8 листопада 2022 року з урахуванням вимог воєнного стану.

Опубліковано: 07 листопада 2022 року