На вул. Водопійній відкрито нову амбулаторію сімейної медицини
Міська влада Білої Церви продовжує реалізовувати заходи, щоб медицина була доступною до кожного жителя нашої громади, а якість послуги, які мають отримати пацієнти були на найвищому рівні.
Велику роботу проведено у громаді у рамках реформування первинної ланки медицини. Аби громадянам було зручно добиратися до сімейних лікарів, організовано роботу 18 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини і 12 ФАПів/ФП у селах громади. Проведено ремонти приміщень, створено належні умови праці лікарів, придбано необхідне обладнання, постійно виділяються кошти як з міського, так й обласного бюджетів.
13 грудня у Білій Церкві відбулося урочисте відкриття амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №8 КНП БМР «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1». Амбулаторія розміщуватиметься у реконструйованому приміщенні, за адресою: вул.Водопійна, 19. Раніше дана амбулаторія функціонувала у поліклінічному приміщенні міської лікарні №1.
Директор КНП БМР «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Людмила Черненко поінформувала, що відтепер майже 10 тисяч дорослого населення та близько 100 дітей матимуть зручну амбулаторію, яка знаходитиметься для них у пішій доступності. Медичні послуги декларантам надаватимуть 6 лікарів та 6 медичних сестер.
Амбулаторія є доступною для людей з обмеженими фізичними можливостями, у приміщенні є кабінети лікарів, маніпуляційна, кабінети для щеплення та проведення електрокардіограм. Всі кабінети оснащено новими меблями.
Перший заступник міського голови Інна Новогребельська зазначила: «Почавши реформу медичної сфери у місті ми змогли ефективно налагодити роботу у центрах первинної медико-санітарної допомоги та організувати роботу вторинної ланки, збережені всі лікувальні заклади які, наразі, є самодостатніми. За оцінкою обласного департаменту охорони здоров’я наша медична галузь є однією з найкращих у Київщині. Міська влада знаходить всі можливі механізми для залучення фінансування для медицини. Разом з тим, ми не залишаємося осторонь: ухвалені цільові програми, які в подальшому розвиватимуть сферу в цілому. Передбачається, що на наступний рік фінансування з міського бюджету більше спрямовуватиметься на вторинну ланку.
Позиція міського голови - зробити все, аби медицина була у пішій доступності до людей. Кожен білоцерківець, який підписав декларацію, має знати свого сімейного лікаря і без проблем, вчасно потрапляти до нього на прийом. Ми бачимо, що у Білій Церкві це виконується і працює. Протягом останніх років відкрито велику кількість як нових, так і реконструйованих амбулаторій, це дало комфортні умови як для роботи медперсоналу, так і для громадян».
Інна Володимирівна зауважила, що робота щодо розташування амбулаторій у всіх мікрорайонах міста продовжуватиметься. Наразі відбувається корегування проєкту щодо будівництва амбулаторії загальної практики-сімейної медицини на масиві Піщаному, який обслуговуватиме даний масив та мікрорайон «Заріччя». Проєкт подано на розгляд щодо співфінансування з обласного бюджету та за рахунок грантових коштів. Також розглядається питання реконструкції амбулаторії на Сквирському шосе. Крім того, нові ФАПи з сучасними умовами будуть відкриті у Глушках, Вільній Тарасівці та Сидорах.
Перший заступник міського голови зауважила, що у міських центрах первинної медико-санітарної допомоги працює потужний управлінський склад та висококваліфікований медичний персонал.
У ході заходу начальник управління охорони здоров’я міської ради Юрій Кух наголосив, що проведена робота щодо реформування медичної сфери є відчутною, адже порівнюючи з 2016-17 роками маємо доступну і якісну медицину майже у всій громаді.
На вул. Водопійній відкрито нову амбулаторію сімейної медицини