Міський голова провів особистий прийом громадян

05 липня міський голова Геннадій Дикий провів черговий особистий прийом громадян, на який записалося 20 білоцерківців.

Питання, з якими звернулися жителі міста, носили як загальноміський, так і особистий характер.

Зокрема, громадяни цікавилися розвитком промисловості та спорудженням пам’ятників, ремонтом вулиць, усуненням «наливайок» по вул.Леваневського тощо.

Жителі Білої Церкви отримали роз’яснення з приводу отримання житла, ремонту квартир, покрівлі будинку, техповерхів, оформлення, приватизації та встановлення меж земельних ділянок, нарахування субсидії та сплати за теплопостачання тощо.

Окремі питання були пов’язані з допомогою 72-й ОМБ, вирішенням питань, піднятих на попередніх прийомах міського голови.

Усім громадянам, які звернулися до Геннадія Дикого, було надано роз’яснення. Відповідним службам міський голова дав доручення щодо вирішення піднятих питань.

Для довідки: записатися на особистий прийом громадян міського голови можна у відділі звернень громадян за адресою: м.Біла Церква, Торгова площа, 6, або за тел. 5-36-64.

Опубліковано: 06 липня 2017 року