Міський фотоконкурс «Біла Церква спортивна»

20 грудня у Білій Церкві відбулась церемонія визначення та нагородження переможців Міського фотоконкурсу «Біла Церква спортивна».

Організаторами фотоконкурсу виступили: управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Захід відбувся за сприяння veritas club щодо розміщення фотоматеріалів та проведення голосування в соціальній мережі Facebook.

Фотоконкурс визначав особисті досягнення учасників у візуальному мистецтві. Учасники брали участь у Фотоконкурсі у двох вікових групах: серед осіб, вік яких не досяг 14 років та понад 14 років.

Фотоконкурс відбувався у ІІ етапи. Перший етап (26.11.2018р.  –  12.12.2018р.): збір фотоматеріалів (електронні копії фоторобіт), розгляд фотоматеріалів.  Другий етап (12.12.2018р. – 19.12.2018р.): визначення фіналістів конкурсу двома способами:

• суддівською колегією;
  • в соціальній мережі Facebook на сторінці veritas club Біла Церква проводилось інтернетголосування.

Отож, у конкурсі взяли участь 46 учасників, які представили 103 світлини.

У рамках фотоконкурсу були розглянуті фотороботи на спортивну тематику у всіх фотографічних жанрах за рубриками:

І – «фізична активність у спортивній залі»;

ІІ – «фізичний рух на відкритих спортивних теренах – від спортивного майданчика до олімпійської арени (відкриті спортивні споруди)»;

ІІІ – «здоровий спосіб життя і природний ландшафт».

Цього дня на підведенні підсумків конкурсу  зібрались 26 фіналістів, з числа яких журі визначало переможців. До  складу журі входили: депутат міської ради Олена Шевченко, виконуюча обов’язки начальника управління з питань молоді та спорту міської ради Вікторія Левіщенко,  начальник відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю міської ради Олег Турій,  начальник відділу культури і туризму міської ради Юлія Ковальська,  заступник міського голови Катерина Литвиненко (голова журі).

Журі оцінювало 34 відібраних для фіналу світлини за п'ятибальною системою за критериями:

• повнота розкриття теми,
  • особистий погляд на світ та проблеми, пов'язані з темою конкурсу,
  • оригінальність творчого задуму,
  • змістовність,
  • креативність,
  • патріотизм,
  • яскравість

Переможцями  міського фотоконкурсу «Біла Церква спортивна» стали:

У рубриці  І – «фізична активність у спортивній залі»

серед осіб віком понад 14 років Шаройко Леонид зі світлиною: «Шаройко Александра 1983 и дочь Шаройко Владислава  2012год.»;

серед осіб, вік яких не досяг 14 років Хмельницький Ян зі світлиною: «Поєдинок».

У рубриці          ІІ – «фізичний рух на відкритих спортивних теренах – від спортивного майданчика до олімпійської арени (відкриті спортивні споруди)»

серед осіб віком понад 14 років Кабаєва Софія зі світлиною: «В небі»;

серед осіб, вік яких не досяг 14 років Мордовенко Єгор зі світлиною: «Го-о-о-л!»

У рубриці      ІІІ – «здоровий спосіб життя і природний ландшафт»

серед осіб віком понад 14 років Поздній Тарас зі світлиною: Прапор Білої Церкви на вершині світу, 8848м;

серед осіб, вік яких не досяг 14 років Ільченко Богдан зі світлиною: «Шлях до перемоги».

Фіналісти конкурсу отримали дипломи. Переможці фотоконкурсу отримали кубки, медалі, дипломи та цінні подарунки.

Вітаємо  переможців міського фотоконкурсу «Біла Церква спортивна».

Міський фотоконкурс «Біла Церква спортивна»

Опубліковано: 22 грудня 2018 року