Комп’ютерна техніка для учнів від нашого міста-побратима Брауншвейг

12 червня Білоцерківська міська територіальна громада отримала черговий гуманітарний вантаж від нашого німецького міста-побратима Брауншвейга.

Цього разу у вигляді комп’ютерної техніки, серед якої: персональні комп’ютери, ноутбуки та монітори.

Комп’ютерну техніку буде передано до наших освітніх закладів і вона слугуватиме для забезпечення освітнього процесу навіть під час війни.

«Ми щиро вдячні громадянам та керівництву міста Брайншвейг за надану таку необхідну для нас допомогу, тому що, сьогодні, в умовах військового стану і постійних «Повітряних  тривог» дати якісну освіту нашим дітям це тяжка, але надзвичайно важлива задача. З  підтримкою наших партнерів ми це зможемо і  обов’язково переможемо», -  зауважив міський голова Геннадій Дикий.

Нагадаємо, що ініціатива про партнерство з Білою Церквою надійшла саме від Брауншвейгу. Це німецьке місто виявило надзвичайне розуміння ситуації, що склалася в Україні й регулярно надсилає допомогу на підтримку жителів громади.

Опубліковано: 16 червня 2023 року