Гра «Джура»: змагалися рої середньої вікової групи

24 травня 2 на базі Білоцерківської гімназії «Звитяга» відбувається територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед роїв середньої вікової групи (11-14 років).

Нагадаємо, що Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання дітей та молоді, спортивно-оздоровчої роботи, прогресивною формою учнівського самоврядування, важливим засобом формування національно-патріотичної свідомості.

У відкритті Гри взяли участь заступник міського голови Катерина Возненко, начальник Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик, начальник відділу гуманітарного розвитку Білоцерківської районної військової адміністрації Надія Крилевець та представники славетної 72 Окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.

У підсумковому таборуванні територіального етапу гри «Джура» беруть участь 10 роїв, які пройшли відбіркові етапи протягом 2023/2024 навчального року. Рій складається з учасників віком 11-14 років, які навчаються разом в одному і тому ж закладі освіти або є членами однієї і тієї ж громадської організації. Склад кожного рою – 8 учасників (з них не менше 2 учасників – дівчат) та 2 керівники.

Планом територіального етапу гри передбачено проведення таких видів змагань для середньої вікової категорії: «Ватра», «Впоряд», «Фізична мідготовка», «Таборування», «Стрільба з пневматичної зброї», «Смуга перешкод», «Топографія», «Рятівник», «Відун», «Книга звитяг».

У червні ц.р. відбудеться районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), на якому команди-переможці у вікових категоріях будуть представляти нашу Білоцерківську міську територіальну громаду.

Отож, за підсумками змагань призові місці на територіальному етапів Гри серед роїв середньої вікової категорії стали команди таких закладів:

І місце – рій «Патріоти» Дроздівської гімназії-початкової школи Білоцерківської міської ради Київської області;

ІІ місце – рій «Гайдамаки» Білоцерківської гімназії-початкової школи № 5 Білоцерківської міської ради Київської області;

ІІІ місце – рій «Конашевичі» Білоцерківської гімназії-початкової школи № 21 Білоцерківської міської ради Київської області

Вітаємо всіх учасників Гри та бажаємо переможцям гідно представити Білоцерківські громаду в районному етапі та вибороти нові перемоги!

Слава Україні! Героям слава!

Гра «Джура»: змагалися рої середньої вікової групи

Опубліковано: 27 травня 2024 року