Дитячий шаховий фестиваль «Білоцерківська осінь»

З 06 по 08 листопада 2020 року в шахово-шашковому клубі ДЮСШ"Юність" проходив дитячий фестиваль" Білоцерківська осінь" серед юних шахістів 2009 року народження та молодших, які мають розряд не вище третього. Змагання проводились без глядачів з дотриманням карантинних вимог за підтримки відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області.

Юні шахісти протягом трьох днів перемагали, засмучувались від поразок та здобували  важливий досвід гри за шахівницею. Врешті решт місця розподілились таким чином:

Юнаки : 1 місце- Дмитро Дейнега , 2 місце- Матвій Яценко, 3 місце- Владислав Чикиш.

Дівчата: 1 місце -Софія Шперналь,  2місце -Мілана Маліченко, 3місце- Діана Боднар.

Чемпіони були нагороджені кубками, переможці і призери отримали медалі та дипломи, а всі учасники подарунки від відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області.

Дитячий шаховий фестиваль «Білоцерківська осінь»

Опубліковано: 10 листопада 2020 року