50 років разом

Не кожному подружжю випадає відзначити чи не найочікуваніший і почесний ювілей – золоте весілля. Півстоліття прожите у парі говорить нам про дивовижне кохання, довіру, щирість і мудрість люблячих.

Тому, 16 вересня у Білій Церкві вітали Ніну та Володимира Стадників. Саме у цей день, 50 років тому, у селі Телешівка, що на Рокитнянщині, молодий військовий і красуня-наречена поєднали свої серця і долі.

Під час свята, яке відбулось у Будинку урочистих подій, рідні організували для ювілярів справжнє весілля зі свідками, шампанським та весільним рушником, який простелили молодятам їхні діти, онуки та правнучка.

Під час символічної реєстрації молодята вдруге обмінялися обручками, пообіцяли кохати, цінувати і поважати одне одного.

З нагоди 50-річного ювілею, за дорученням міського голови Геннадія Дикого золоту пару привітав начальник управління молоді та спорту Олексій Копишинський, вручивши їм подяку міського голови, квіти та подарунок.

Роки, що залишилися позаду наших ювілярів, є доказом того, що кохання та повага один до одного здатні не гаснути навіть через пів століття спільного життя, що все в цьому житті можна подолати, якщо в сім’ї є любов, злагода і щастя.

50 років разом


Опубліковано: 18 вересня 2023 року
Поділитися