26.10 Відбулося перше пленарне засідання тридцять восьмої сесії міської ради

26 жовтня відбулося перше пленарне засідання тридцять восьмої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Перед початком засідання депутат міської ради Володимир Бабенко озвучив звернення до Верховної ради України та фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховні Раді України  щодо відкликання народного депутата України Семенченко Семена Ігоровича з посади першого заступника голови Комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони та обмеження йому доступу до державної таємниці.

Звернення депутата міської ради Василя Савчука стосувалося урегулювання питання функціонування міської музичної школи №6, виплат по фінансуванню даного закладу з міського бюджету. Аби з’ясувати дане питання та питання щодо конфлікту в школі мистецтв №3 міський голова Геннадій Дикий надав протокольне доручення профільним структурним підрозділам, депутатським комісіям, які опікуються питаннями культури й освіти та законності провести виїзні засідання. Результати роботи  будуть оприлюднені на наступному сесійному засіданні.

В ході засідання депутатами міської  ради були прийняті рішення внести зміни  до рішення міської ради від 11 грудня 2015 року №04-02-VII «Про утворення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу» (із змінами); про звільнення секретаря Білоцерківської міської ради; про звільнення заступників міського голови та керуючого справами Білоцерківської міської ради.

Опубліковано: 26 жовтня 2017 року