16-18 листопада навчальні заклади працюватимуть дистанційно

Сьогодні виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради на виконання протоколу засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області від 15 листопада 2022 року було прийнято рішення «Про форму освітнього процесу в закладах освіти, культури та спорту комунальної форми власності Білоцерківської міської територіальної громади з 16 листопада 2022 року по 18 листопада 2022 року».

Згідно з цим документом протягом 16-18 листопада всі комунальні заклади Білоцерківської міської територіальної громади загальної середньої та позашкільної освіти, а також мистецькі і дитячо-юнацькі спортивні школи повинні  організовувати освітній процес за дистанційною формою навчання.

Чергові заклади дошкільної освіти на період 16-18 листопада 2022 року (включно) призупиняють організацію освітнього процесу.

Приватним закладам освіти, культури і спорту, розташовані на території Білоцерківської міської територіальної громади, рекомендовано забезпечити організацію освітнього процесу за дистанційною формою навчання з 16 листопада 2022 року по 18 листопада 2022 року (включно).

Опубліковано: 16 листопада 2022 року