09.12'20 | Відбулося засідання виконавчого комітету

09 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Члени виконавчого комітету затвердили новий склад комісії з присудження міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського;  внесли зміни до пункту 1 рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 24 листопада 2020 року № 695 «Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» та в штатний розпис управління капітального будівництва міської ради; створили комісію по обстеженню виявленої безхазяйної зливової (дощової) каналізації по вул. Партизанській в місті Білій Церкві.

Також було розглянуто низку питань щодо присвоєння адрес об’єктам будівництва; розгляду заяв ряду товариств з обмеженою відповідальністю та фізичної особи-підприємця з надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами. Було розглянуто й опікунські питання, з яких були прийняті відповідні рішення.

Засідання відбулося в онлайн режимі, запис можна переглянути на офіційному вебсайті міської ради.

Відбулося засідання виконавчого комітету (фото)

Опубліковано: 09 грудня 2020 року