Золотий фонд міста Біла Церква 1998-2021 рр.

Місто Біла Церква славиться великою кількістю видатних людей. За їх особистий внесок та значні заслуги у розвитку науки, культури, освіти, охорони здоров'я, фізкультури і спорту, промисловості, будівництва, транспорту і зв'язку, торгівельного обслуговування, забезпечення законності і правопорядку, суспільного і державного будівництва та соціально-економічного розвитку міста Біла Церква вони були нагороджені званням "Герой Радянського Союзу", "Герой Соціалістичної праці", "Почесний громадянин міста" та мають звання Герой України, "Заслужений працівник (відповідної галузі, професії) України".


Анайманович Ольга Гнатівна – нагороджена  нагрудним знаком «За заслуги», медаллю «За працю та звитягу» Президента України

Антонюк Микола Анатолійович – депутат міської ради 4-х скликань

Балахонова Анжела Миколаївна – майстер спорту Міжнародного класу

Балясніков Володимир Матвійович – Заслужений тренер України

Бандур Галина Іллівна - керівник зразкової циркової студії «Арена» палацу культури «Росава»

Бекетова Галина Федорівна - Заслужений тренер України

Білогур Галина Станіславівна – Заслужений працівник культури України

Білоус В’ячеслав Васильович – Заслужений тренер України

Богородська Єлизавета Іванівна – Заслужений лікар України

Бондар Володимир Олександрович - почесний працівник заводу «Сільмаш» ім. 1-го  травня, з 60-ти річним трудовим стажем на даному підприємстві, має звання «Майстер золоті руки»

Бондар Зінаїда Дмитрівна та Петро Степанович – батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу, мати-вихователька нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

Бондаровець Світлана Анатоліївна  - Заслужений працівник культури України

Братаненко Олег Володимирович – Заслужений тренер України

Брунько Володимир Іванович - Заслужений тренер України

Бурлака Ольга Василівна - Заслужений вчитель України

Бурденюк-Тарасевич Лариса Антонівна – доктор с. г. н., професор кафедри генетики, селекції і насінництва Білоцерківського національного аграрного університету

Вашека Валентина Іванівна – Заслужений працівник фізичної культури і спорту України

Верещак Алла Георгіївна – Заслужений працівник соціальної сфери  України 

Власенко Володимир Максимович – Почесний громадянин міста, Заслужений працівник вищої школи України

Войцехівський Петро Іванович – нагороджений Орденом Червоної зірки

Воробей Анатолій Васильович – Заслужений працівник культури України

Гавренко Лариса Вікторівна – Заслужений тренер України з гімнастики художньої

Гаврилюк Олена Миколаївна – нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

Гайдаєнко Олена Анатоліївна – Заслужений вчитель України

Герасименко Надія Петрівна – Заслужений майстер спорту

Гламазда Володимир Михайлович – депутат Білоцерківської міської ради 4-х скликань

Головенко Ніна Василівна – Заслужений лікар України

Горюнова Людмила Геннадіївна – Заслужений працівник фармації України

Грищенко Андрій Миколайович – нагороджений орденом Данила Галицького

Груша Петро Кіндратович  – Почесний громадянин міста

Гудима Андрій Дмитрович – Почесний громадянин міста

Гусарова Галина Андріївна – Заслужений лікар України

Гутник Віра Дмитрівна – Заслужений працівник освіти України

Д’яченко Михайло Олександрович- нагороджений Орденом Червоної зірки

Дашкевич Микола Володимирович – Почесний громадянин міста

Дзюба Альона Володимирівна – Заслужений тренер України

Дзюба Володимир Михайлович – Заслужений тренер України

Дикий Анатолій Павлович – Заслужений комунальник України

Діденко Людмила Михайлівна  - Заслужений працівник культури України

Добронравіна Наталія Іванівна – Заслужений працівник освіти України

Дога Ірина Пантеліївна - Заслужений працівник освіти України

Дригало Людмила Борисівна – переможець загальноукраїнської премії «Жінка третього тисячоліття»

Дроздова Тамара Борисівна – нагороджена почесними відзнаками Міністерства України у справах молоді та спорту, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради та виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

Дрофа Андрій Григорович – Заслужений будівельник України

Дудник Василь Іванович – Почесний громадянин міста

Дудник Олександр Кирилович - Заслужений працівник фізичної культури та спорту України

Дюдя Володимир Юрійович – Заслужений майстер спорту

Дядюн Світлана Анатоліївна – Заслужений діяч мистецтв України

Дятловський Юрій Миколайович – Заслужений тренер України

Дяченко Лідія Олексіївна – Заслужена артистка України

Ємільянович Анатолій Олександрович – Заслужений тренер України

Єпископ Серафим

Жарко Олександр Анатолійович - Заслужений художник України

Загородня Оксана Іванівна – Заслужений працівник соціальної сфери України

Злобінський Семен Йосипович – Почесний громадянин міста, Заслужений будівельник України

Злотник Олександр Йосипович – Почесний громадянин міста

Зорін Микола Леонідович – Заслужений працівник сфери послуг України

Зюлковський Володимир Петрович – Заслужений тренер України

Калініченко Іван Григорович – Заслужений артист України

Капіца Валентина Кузьмівна - нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

Кардаш Марія Миколаївна - нагороджена орденами Трудової Слави ІІІ ст. та Трудового Червоного Прапора

Касьян Микола Дмитрович -   громадський діяч, автор 4 книг, 32 роки пропрацював лікарем в обласній стоматологічній поліклініці, неодноразово обирався головою міської профспілкової організації медичних працівників.

Кириленко Анатолій Дмитрович – Заслужений працівник культури України

Клокар Наталія Іванівна – Заслужений працівник  освіти України

Клюєв Володимир Дмитрович – Заслужений діяч мистецтв України

Колеснік Ярослав Федорович – Почесний громадянин міста, лікар-хірург онколог БЦ онкологічного диспансеру з 1980 р.

Коломієць Віктор Іванович – Заслужений лікар України

Колотницький Юрій Анастасович – начальник шляхо-ремонтно-будівельного управління

Кондрашова Галина Костянтинівна – Заслужений працівник торгівлі

Кошель Іван Степанович – Заслужений працівник сфери послуг України

Кривенко Василь Васильович – Заслужений енергетик України

Кудіна Раїса Георгіївна – Заслужений вчитель України

Кудлацька Світлана Борисівна – Заслужений тренер України

Кузнєцов Юрій Олександрович – начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради, нагороджений «Відзнакою міського голови» та «За заслуги перед містом»

Кульчицький Анатолій Іванович - Почесний громадянин міста, Заслужений працівник культури України

Купрій Євген Іванович – Заслужений працівник промисловості України

Курафеєв Микола Васильович – Заслужений працівник фізичної культури і спорту

Куроченко Іван Опанасович – Заслужений працівник фізичної культури і спорту України

Лановенко Світлана Юріївна – Заслужена артистка України

Легун Віктор Макарович – нагороджений Орденом Червоної зірки

Литвин Василь Сергійович – майстер спорту України, Заслужений  тренер України

Мажара Станіслав Пилипович – нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

Макаренко Микола Леонідович – Почесний громадянин міста

Малишева Лариса Павлівна – Заслужений працівник культури України

Мальцевич Іван Федорович – Заслужений працівник  фізичної культури України

Мар’янська Антоніна Олександрівна – нагороджена грамотами міністерства житлово-комунального господарства, Київської обласної державної адміністрації та виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

Маринович Марина Георгіївна – нагороджена орденом Леніна, орденом Трудового Червоного Прапора

Марютіна Ганна Андріїівна - нагороджена орденом Трудового Червоного Прапора

Масло Анатолій Григорович - Заслужений лікар України

Матвєєв Сергій Леонідович – Заслужений майстре спорту України

Матвієць Олена Григорівна - Заслужений тренер України

Медвідь Олександр Васильович – Почесний громадянин міста

Мерва Людмила Іванівна – Заслужена артистка України

Миколюк Валентина Олексіївна – нагороджена багатьма Почесними грамотами, знаком за заслуги перед містом

Мороз Петро Микитович – нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

Моцна Надія Григорівна – Заслужена артистка України

Надем’янов Віктор Якович  – Заслужений артист України

Найвельт Едуард Михайлович – Заслужений будівельник України

Нікітенков Павло Никифорович – Заслужений будівельник України, нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

Новак Віталій Петрович – Заслужений працівник народної освіти України

Окунь Катерина Іванівна – Заслужений працівник промисловості України

Олійник Олександр Борисович – депутат міської ради 4-х скликань

Орлова Тетяна Миколаївна – Заслужена артистка України

Пааль Микола Олександрович - нагороджена орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

Павленко Тамара Павлівна  – Почесний громадянин міста, Заслужений діяч мистецтв України

Павловський Василь Адамович – депутат міської ради 4-х скликань

Панов Анатолій Іванович – учасник бойових дій Другої світової війни, кавалер 5-ти бойових орденів

Пантюшенко Богдан Валерійович – Почесний громадянин міста, учасник антитерористичної операції на Сході України

Петрик Юрій Федорович – Заслужений працівник освіти України

Підгорний Руслан Віталійович – Заслужений майстер спорту України

Потильчак Світлана Йосипівна  – Заслужений вчитель України

Рогов Анатолій Володимирович – Заслужений лікар України

Рогова Віра Борисівна – Заслужений працівник освіти України

Розвозчик Петро Іларіонович - Заслужений вчитель України

Романенко Катерина Олександрівна – Заслужений працівник культури України

Самарський Микола Іванович – Почесний громадянин м. Біла Церква, Заслужений працівник охорони здоров’я України

Санін Володимир Миколайович – Заслужений юрист України

Сербин Тетяна Сергіївна – Заслужений вчитель України

Симоненко Олександр Сергійович – Заслужений майстер спорту України

Сирота Ігор Васильович – 24 роки пропрацював на посаді начальника «Спецкомбінату з надання ритуальних послуг»

Сікора Микола Іванович – нагороджений орденом Леніна, орденом Трудового Червоного Прапора

Скульська Світлана Василівна - Заслужений лікар України

Слободенюк Микола Тимофійович – Заслужений вчитель України

Смуток Борис Михайлович – Заслужений вчитель України

Сніжко Павло Михайлович - нагороджений нагрудними знаками «За заслуги перед містом», «Відзнака міського голови»

Соломаха Василь Кирилович – Заслужений працівник промисловості України

Соломаха Іван Петрович – Почесний громадянин міста, Заслужений працівник комунального господарства

Сорокун Мирослава Степанівна – нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

Степура Алла Олегівна – Заслужений працівник освіти України

Стьопенко Андрій Петрович – Заслужений працівник фізичної культури і спорту України

Тараненко Ольга Андріївна – Заслужений працівник культури України

Терехов Володимир Франкович - Заслужений вчитель України

Тимофєєв Олександр Якович – Заслужений тренер України

Ткаленко Іван Іванович – депутат Верховної ради України Ш скликання, нагороджений Почесною грамотою Верховної ради України

Ткачук Василь Микитович – Заслужений працівник сільського господарства України

Тодоракін Євген Іванович – Заслужений  артист України

Токовенко Василь Миколайович – Заслужений будівельник України

Томащук Раїса Володимирівна - Заслужений працівник культури України

Тюхта Людмила Миколаївна – Заслужений працівник легкої промисловості

Усков В’ячеслав Валентинович – Заслужений діяч мистецтв України

Фастовець Микола Миколайович – Заслужений працівник фізичної культури і спорту України

Феденко Олександр Олександрович – Заслужений майстер спорту України

Федоренко Анатолій Миколайович – Заслужений тренер України

Фрейдман Юрій Михайлович – Заслужений лікар України

Хілько Юрій Васильович – нагороджений Орденом Червоної зірки

Холостой Станіслав Омельянович – нагороджений трьома орденами

Хоменко Олена Володимирівна – Заслужений працівник сфери послуг України

Цехмістренко Григорій Анатолійович – Почесний пасічник України

Чайка Іван Васильович – ветеран Другої світової війни, нагороджений нагрудними знаками «За заслуги перед містом», «Відзнака міського голови»

Чернявський Сергій Володимирович – Заслужений майстер спорту України

Чмирук Дмитро Архипович – Почесний громадянин міста, Заслужений тренер України

Чмирук Сергій Дмитрович – Заслужений тренер України

Шекіта Всеволод Петрович – Заслужений артист України

Шиденко Микола Петрович - нагороджений орденом Дружби народів

Шилов Іван Петрович – Заслужений працівник сільського господарства України

Штика Валентин Григорович – нагороджений почесними відзнаками Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради та виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

Шульга Марія Анатоліївна – Заслужений працівник освіти України

Якушев Едуард Федорович – Заслужений машинобудівник України

Ярмоленко Юрій Захарович – Заслужений будівельник України

Яременко Михайло Григорович - Заслужений вчитель України

Яровий Віктор Петрович - Заслужений будівельник України

Яценко Григорій Миколайович – Почесний громадянин міста


 

Ті, що не знами...

Адаменко Віктор Адольфович – Заслужений журналіст України

Адмін Євген Іванович – Заслужений діяч науки і техніки України

Ашуров Едуард Шевкетович – підполковник міліції

Бабак Іван Михайлович – Заслужений працівник  народної освіти України

Багнюк Олександр Олександрович - Почесний громадянин міста

Бараненко Анатолій Кіндратович – Заслужений вчитель України

Бандур Анатолій Георгійович – керівник зразкової циркової студії «Арена» ПК «Росава»

Бевз Анатолій Максимович  - Заслужений артист України

Бедрата Надія Йосипівна – працівник торгівлі, нагороджена орденом «Леніна»

Бедратий Володимир Іванович – працював на посаді директора медичного училища

Берман Харитон Абрамович - Почесний громадянин міста

Бовт Сергій Вікторович – пожежник, нагороджений орденом Червоної Зірки

Бондарєв Федір Федорович – Заслужений працівник фізичної культури України

Борисенко Діна Арсенівна – ветеран, учасниця визволення міста Біла Церква

Вакуленко Віктор Іванович – депутат міської ради, нагороджений 3-ма урядовими медалями за працю

Ващенко Микола Степанович – ветеран, кавалер 2-х орденів та медалей за бойові заслуги

Васильківський Станіслав Петрович – декан аграрного факультету, професор БНАУ

Войтенко Іван В’ячеславович - Почесний громадянин міста

Войцехівський Василь Іванович – Заслужений працівник транспорту України

Волкова Світлана Борисівна – Заслужена артистка України

Волощенко Василь Дмитрович – з 1993 року голова міської ради ветеранів, нагороджений багатьма почесними грамотами та відзнакою міського голови «За заслуги перед містом»

Воробйов Владислав Валентинович - Почесний громадянин міста

Воробйов Геннадій Петрович – Почесний громадянин міста

Гаєвий Павло Федорович  - ветеран, нагороджений 6-ма державними нагородами та багатьма медалями

Гай Анатолій Іванович - Заслужений працівник культури України

Гай Галина Семенівна – нагороджена орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

Герасименко Віктор Григорович – Заслужений діяч науки і техніки України

Голос Анатолій Федорович  - Заслужений працівник культури України

Гончаренко Василь Володимирович - Почесний громадянин міста

Григор Руслан Петрович - Почесний громадянин міста

Давидюк Василь Гаврилович – Заслужений тренер України

Дзевенко Галина Дмитрівна – Заслужений вчитель України

Душак Олена Миколаївна – відмінник охорони здоров’я

Дячун Теодор Григорович – Почесний громадянин міста

Єгоров Роман Якович - ветеран, учасник визволення міста Біла Церква

Єсюк Руслан Вікторович - Почесний громадянин міста

Жарков Геннадій Петрович - ветеран, повний кавалер Орденів Слави

Жизнєвський Михайло Михайлович - Почесний громадянин міста

Жукова Марія Павлівна – ветеран, відмінник освіти

Заїка Микола Тихонович – Заслужений працівник культури України

Залєвський Василь Павлович – Почесний громадянин міста

Зайцев Володимир Гаврилович – Заслужений будівельник України

Зубанков Олександр Миколайович – Заслужений працівник культури України

Іванців Володимир Опанасович - Почесний громадянин міста

Казакова Галина Сергіївна - голова Білоцерківського міського комітету сімей військовослужбовців, загиблих в Афганістані та інших закордонних країнах, нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

Кам’ярук Микола Іванович – Заслужений артист України

Каплуненко Ігор Валентинович - Почесний громадянин міста

Картіль Іван Іванович – директор заводу «Сільмаш» ім. 1 травня

Кашкін Борис Йосипович – «відмінник аграрної науки» 1 ступеня

Ковбасюк Григорій Дем’янович - Почесний громадянин міста, Заслужений лікар України

Ковтун Василь Семенович – Герой Радянського Союзу

Ковтун Єва Титівна - ветеран, учасниця визволення міста Біла Церква

Козачина Микола Семенович  - Заслужений машинобудівник України

Козлов Віталій Миколайович - ветеран, учасник визволення міста Біла Церква

Коломієць Борис Лукич - ветеран, учасник визволення міста Біла Церква

Коломієць Віталій Валентинович - Почесний громадянин міста

Кононський Олексій Іванович – Заслужений працівник вищої школи України

Копаниця Галина Дмитрівна – Заслужений вчитель України

Коротков Герман Володимирович – Герой Радянського Союзу

Красножон Петро Іванович – Заслужений працівник культури України

Красношапка Юрій Олексійович - Почесний громадянин міста

Крикунов Володимир Гаврилович – Заслужений працівник культури України

Куракін Володимир Васильович -  Герой Радянського Союзу

Кутурга Григорій Нестерович – Заслужений артист України

Лапінський Євген Валентинович – Заслужений майстер спорту України

Левицький Федір Антонович - ветеран, учасник визволення міста Біла Церква

Левченко Володимир Іванович – Заслужений працівник ветеринарної медицини України

Лемеш Анатолій Олександрович – Заслужений працівник газової промисловості України

Мазурчак Надія Антонівна - Заслужена артистка України

Макаров Владислав Романович - Почесний громадянин міста

Міняйло Віктор Олександрович – Почесний громадянин міста

Молоцький Василь Іванович – Заслужений будівельник України

Молоцький Михайло Якович – Заслужений діяч науки і техніки України

Нагаївський Георгій Володимирович – пожежник, нагороджений Орденом Червоної  Зірки

Найдьонов Василь Антонович – Заслужений правник культури України

Настевич Олександр Іванович - ветеран, учасник визволення міста Біла Церква

Науменко Семен Михайлович - ветеран, учасник визволення міста Біла Церква

Ненашева Валентина Дмитрівна - ветеран, учасниця визволення міста Біла Церква

Нехай Олександр Володимирович - Почесний громадянин міста

Носко Юрій Миколайович - Заслужений працівник транспорту України

Новотні Петер – Почесний громадянин міста

Овчаренко Віктор Дмитрович – нагороджений орденом «Знак пошани»

Ольшевський Ярослав Борисович - Почесний громадянин міста

Опанасенко Анатолій Петрович -

Опанасенко Ніна Петрівна  - Почесний громадянин міста

Орлюк Володимир Васильович – старший лейтенант міліції

Павленко Юрій Прокопович - Почесний громадянин міста, Заслужений працівник культури України

Павленко Дмитро Петрович - Почесний громадянин міста

Павленко Микола Омельянович - пожежник, нагороджений Орденом Червоної  Зірки

Павловський Юрій Олександрович – Заслужений працівник вищої школи України

Павлуша Сергій Валерійович - Почесний громадянин міста

Павлюк Ярослав Володимирович - Почесний громадянин міста

Панічкін Михайло Степанович - Почесний громадянин міста

Панько Іван Семенович – Заслужений працівник народної освіти України

Пауков Микола Іванович – Почесний громадянин міста

Подзигун Володимир Пилипович – Герой Радянського Союзу

Попович Павло Романович - Почесний громадянин міста

Проценко Володимир Михайлович - Почесний громадянин міста

Пушка Іван Данилович – нагороджений Орденами «Леніна» та «Жовтневої революції»

Романчук Анатолій Михайлович - Почесний громадянин міста

Рєпін Володимир Олександрович – Заслужений артист України

Савуляк Володимир Іванович - Почесний громадянин міста

Сальман Ізяслав Юрійович – Заслужений юрист України

Сарнавський Євгеній Вікторович - Почесний громадянин міста

Саюк Микола Олександрович – Почесний громадянин міста

Сєргеєва Галина Лаврентіївна - Почесний громадянин міста

Симковський Арсентій Никифорович

Ситніков Віктор Іванович – Заслужений тренер України

Слободяник Валентин Кузьмич  - Почесний громадянин міста

Сломчинський Максим Олегович - Почесний громадянин міста

Совгиря Євгенія Піонівна – нагороджена Орденом «Леніна»

Співак Віра Яківна – педагог школи мистецтв № 1

Срібняк Микита Лук’янович

Стацюра Віктор Сергійович

Стрільчук Олександр Анатолійович - Почесний громадянин міста

Сулима Микола Павлович – Заслужений артист України

Таран Михайло Никифорович

Тіщенко Сергій Володимирович – Почесний громадянин міста

Томашевська Світлана Петрівна – Заслужений працівник культури України

Томащук Сергій Олександрович – Почесний громадянин міста

Томашук Олег Володимирович – Почесний громадянин міста

Троцко Микола Макарович – Заслужений працівник сфери послуг України

Тур Георгій Никифорович – ветеран, кавалер 5-ти бойових орденів

Федоренко Михайло Максимович – Заслужений будівельник України

Федотов Володимир Михайлович – працював на посаді головного архітектора міста, 30 років

Філіпчук Олександр Володимирович – Почесний громадянин міста

Харитонов Олександр Данилович - Герой Радянського Союзу

Харута Григорій Григорович – проректор з науково-дослідної  роботи, доктор наук, професор БНАУ

Хоменко Віра Семенівна – Заслужений працівник народної освіти України

Четверик Борис Фокович

Черевко Станіслав Григорович – Заслужений працівник культури України

Чоп Сергій Миколайович - Почесний громадянин міста

Чумак Дмитро Сергійович - Почесний громадянин міста

Шабельний Олександр Романович – Заслужений працівник культури України

Шайдюк Віталій Вікторович - Почесний громадянин міста

Шарова Тетяна Миколаївна – голова українського товариства російської культури «Русь»

Шепелєва Віра Захарівна – ветеран, учасниця визволення міста Біла Церква

Шостак Григорій Данилович – 1-й секретар Білоцерківського міськкому  КПУ

Шекера Олександр Григорович - Почесний громадянин міста

Шкурко Олександр Вікторович - Почесний громадянин міста

Шуліпа Геннадій Володимирович - Почесний громадянин міста

Щука Аркадій Васильович – Заслужений тренер України

Яригін Єфрем Денисович - Почесний громадянин міста

Яцун Олександр Васильович - Почесний громадянин міста

Ященко Григорій Павлович – ветеран, учасник визволення міста Біла Церква


Поділитися