Відділ у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради оголошує прийом робіт на VІІІ міський фотоконкурс «БІЛА ЦЕРКВА ОЧИМА МОЛОДИХ»

До участі запрошуються фотографи-аматори віком до 35 років. Фотографи-професіонали можуть брати участь у фотовиставці «Біла Церква очима молодих», під час якої будуть демонструватися кращі роботи учасників.

Роботи приймаються всіх фотографічних жанрів (портрет, пейзаж та інші) в номінаціях: «Історичні пам’ятки Білої Церкви», «Біла Церква сучасна», «Білоцерківці», «Природа», «Брати наші менші», «Незвичайно про звичайне» і мають бути розміром не менше 297 х 210 мм, 300 dpi, електронний знімок - на CD (якщо знімок зроблено цифровою камерою) з підписом (назва роботи, номінація, прізвище, ім`я, по батькові автора, його вік, рік фотозйомки, які розміщуються на зворотній стороні роботи). Кількість робіт, поданих на фотоконкурс від однієї особи, не обмежена.

Для участі в конкурсі необхідно до 15 травня 2017 року подати заявку, довідку про творчі досягнення (оформлюється у вільній формі) і роботи в роздрукованому вигляді та на електронних носіях за адресою: м. Біла Церква, вул. Східна, 22. Комунальний заклад Білоцерківської міської ради Клуб за місцем проживання «Прометей». Контактні телефони: 7-26-18, 7-26-29, електронна пошта: klubprometey@meta.ua

Роботи на Фотоконкурс приймаються також в електронному вигляді.

Опубліковано: 03 квітня 2017 року