20.11'20 Міський фотофестиваль «Біла Церква спортивна»

Проводиться онлайн у м. Біла Церква з 19 листопада по 18 грудня 2020 року.

Оргкомітет

- Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для  всіх».

- Громадська організація «БЦ Драйв».

Визначення переможців  фотофестивалю здійснюється головною суддівською колегією.

Фотофестиваль визначає особисті досягнення учасників.

Вік учасників – необмежений.

ПРОВЕДЕННЯ

Фотофестиваль відбувається у ІІ етапи у двох вікових групах: серед осіб, вік яких не досяг 14 років та понад 14 років.

І. Перший етап (19.11.2020р.  –  14.12.2020р.)

збір фотоматеріалів (електронні копії фоторобот), розгляд фотоматеріалів, організація фотовиставки. Надіслані фотоматеріали будуть розміщені на сайті КЗ БМР «БМЦФЗН «Спорт для всіх» та у соціальних мережах.

ІІ. Другий етап (15.12.2020р. – 18.12.2020р.):

визначення переможців фотофестивалю.

НАГОРОДЖЕННЯ

Нагородження відбудеться 18 грудня 2020 року. Про місце нагородження буде повідомлено окремо.

Учасники фотофестивалю можуть отримати приз глядацьких симпатій за результатами онлайнголосування. Проголосувати за учасників конкурсу можна в соціальній мережі Facebook на сторінці veritas club Біла Церква.

У рамках фотофестивалю будуть розглянуті фотороботи на спортивну тематику у всіх фотографічних жанрах за рубриками

І – «фізична активність у спортивній залі»;

ІІ – «фізичний рух на відкритих спортивних теренах – від спортивного майданчика до олімпійської арени (відкриті спортивні споруди)»;

ІІІ – «здоровий спосіб життя і природний ландшафт».

Визначення  переможців  фотофестивалю здійснюється суддівською колегією в кожному розділі програми.

Критерії оцінювання

- повнота розкриття теми,

- особистий погляд на світ та проблеми, пов'язані з темою конкурсу,

- оригінальність творчого задуму,

- змістовність,

- креативність,

- патріотизм,

Учасники можуть бути нагородженими у всіх номінаціях, якщо отримають перемогу.

Переможці нагороджуються кубками, медалями, дипломами, призами.

Переможці глядацьких симпатій за результатами онлайнголосування отримують призи поштовим відправленням.

Заявки

Заявки на участь у фотофестивалі разом с фотоматеріалами (не більше 3 власних робіт у 3 рубриках) надсилаються в електронному вигляді за email bcfznsportforall@ukr.net.

Фотороботи супроводжуються назвою.

Заявка повинна містити ПІБ, рік народження, місце проживання, електронну адресу, № телефону (За Формою).

Особисті дані про учасників фотофестивалю не розголошуватимуться без згоди учасників.

Оргкомітет залишає за собою право публікації фоторобот в рамках фотофестивалю в періодичних виданнях (в тому числі й електронних, без виплати гонорару), а також їхнє розміщення на електронних носіях та у мережі Інтернет з некомерційною метою (із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи) і експонування з метою популяризації Фотофестивалю.

Кінцевий термін подання заявок 14 грудня 2020 року.

Опубліковано: 20 листопада 2020 року