ЗВІТ про повторне відстеження регуляторного акта «Про затвердження Порядку розміщення вивісок на території Білоцерківської міської територіальної громади»

1. Загальна інформація про регуляторний акт:

Рішення Білоцерківської міської ради від 25 листопада 2021 року № 1946-21-VIII «Про затвердження Порядку розміщення вивісок на території Білоцерківської міської територіальної громади».

1. Назва виконавця заходів відстеження: Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, відділ урбаністики та розвитку міського середовища.

1. Цілі прийняття регуляторного акта:

нормативне регулювання розміщення вивісок на території Білоцерківської міської територіальної громади.

1. Строк виконання заходів з відстеження: з 18 березня 2024 року по 17 квітня 2024 року.

1. Тип відстеження - повторне.

6. Методи відстеження результативності:

Методом відстеження результатів є аналіз показників урбаністики та розвитку міського середовища управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради по кількості заяв на розміщення вивісок, що надійшли на погодження та реєстрацію, а також кількість зареєстрованих вивісок.

7. Дані та припущення на основі яких здійснено відстеження результативність:

Даними, на основі яких відстежується результативність регуляторного акта є дані статистичної звітності урбаністики та розвитку міського середовища управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради по кількості заяв на розміщення вивісок, що надійшли на погодження та реєстрацію, а також кількість зареєстрованих вивісок.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Показниками результативності акта є статистичні дані щодо:

- рівеня поінформованості населення та суб’єктів господарювання по основним положенням рішення - у відповідності до частини 5 статті 12 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» визначається кількістю осіб, що ознайомляться із зазначеним рішенням на офіційному сайті Білоцерківської міської ради за результатами оприлюднення, або отримають вказаний регуляторний акт за запитами до органів місцевого самоврядування для належного реагування;

- кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюється дія акта;

- кількість заяв на розміщення вивіски, що надійшли на погодження та реєстрацію;

- кількість зареєстрованих вивісок;

- кількість встановлених вивісок і табличок на території громади;

- кількість демонтованих вивісок ( добровільно, примусово),

а саме:

Показники

Од. виміру

З 25.11.2021 р. по 31.12.2021р.)

2022 рік

2023 рік

2024 рік (прогноз)

1

Рівень поінформованості населення та суб’єктів господарювання по основним положеннях рішення

100

2.

Кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюється дія акта

19761

19316

3.

Кількість заяв на розміщення вивіски, що надійшли на погодження та реєстрацію

4

16

51

62

4.

Кількість зареєстрованих вивісок

од

3

13

46

57

5.

Кількість встановлених вивісок і табличок на території громади

350

360

330

350

6.

Кількість демонтованих вивісок (добровільно, примусово)

2

7

3

7

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Підсумовуючи вищевказане, рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення вивісок на території Білоцерківської міської територіальної громади» має достатній ступінь досягнення визначених цілей, результати його реалізації мають позитивний характер для територіальної громади в цілому. Регуляторний акт не потребує внесення змін та доповнень.

Секретар міської ради Володимир ВОВКОТРУБ

Опубліковано: 18 квітня 2024 року