Шановні мешканці міста!

З метою відлагодження роботи територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Київської області, яка на даний час працює в режимі тестування, 09 листопада 2021року в період з 11.00 до 13.00 Департаментом цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської обласної державної адміністрації на території м.Біла Церква та Білоцерківської міської територіальної громади буде проведено практичну перевірку спрацювання діючих електросирен та сигнально-гучномовних пристроїв (гучномовців) з подачею звукового сигналу « УВАГА ВСІМ!» та голосового повідомлення про технічну перевірку системи оповіщення.

Просимо громадян зберігати спокій.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Білоцерківської міської ради

Опубліковано: 05 листопада 2021 року