Шановні члени Білоцерківської міської територіальної громади! Керівники підприємств та організацій!

Шановні члени Білоцерківської міської територіальної громади!

Керівники підприємств та організацій!

Запрошуємо Вас прийняти участь у засіданні «Круглого столу» з обговорення проєкту регуляторного акта – рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель Білоцерківської міської територіальної громади».

Засідання «Круглого столу» відбудеться 12 листопада 2021 року, о 10.00 год., за адресою:вул. Ярослава Мудрого,15, м. Біла Церква, у великій залі Білоцерківської міської ради (3 поверх).

Проєкт регуляторного акта – рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель Білоцерківської міської територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу оприлюднені на офіційному веб-сайті міської ради та її виконавчих органів bc-rada.gov.ua в розділі «АКТУАЛЬНО»  від 13 жовтня 2021  року.

Опубліковано: 09 листопада 2021 року