Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

 ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ

Коригування проекту детального плану території по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки в місті Білій Церкві

 

Білоцерківська міська рада запрошує представників територіальної громади, суб’єктів господарювання, їхніх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів міста Білої Церкви для участі в громадських слуханнях «Коригування проекту детального плану території по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки».

 

Коригування проекту детального плану території по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки розроблене на виконання ст. 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» на основі Генерального плану міста Білої Церкви з метою визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.

 

Коригування проекту детального плану території  по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки затверджується з метою забезпечення реалізації  програми розробки містобудівної документації для використання територіальною громадою м. Білої Церкви; розвитку міської території, систем інженерного, транспортного забезпечення та соціального обслуговування, збереження природного, історичного та культурного середовища; встановлення гарантій та визначеності щодо використання і забудови земельних ділянок для власників та осіб, що бажають придбати нерухоме майно, в т.ч. земельну ділянку, у власність або оренду;
підвищення ефективності використання земельних ділянок, в т.ч. шляхом створення умов для залучення інвестицій у будівництво та впорядкування міської території;
забезпечення вільного доступу громадян до інформації щодо використання території міста Білої Церкви та їхньої участі у вирішенні питань щодо землекористування та забудови;
здійснення ефективного контролю за будівельною (містобудівельною) діяльністю фізичних та юридичних осіб.

 

До складу «Коригування проекту детального плану території  по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки» входять графічні та текстові матеріали.

 

В текстових матеріалах визначаються загальні вимоги до забудови та благоустрою міста; види забудови та використання земельних ділянок; єдині умови та обмеження забудови й іншого використання земельних ділянок; функціональна класифікація території міста; перелік переважних, супутніх і допустимих видів забудови та використання земельних ділянок в різних територіальних зонах.

До графічних матеріалів входить «Коригування проекту детального плану території по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки» та інші графічні матеріали.

 

У змісті «Коригування проекту детального плану території  (ДПТ) по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки» визначені:

-  режими забудови та використання території.

-  органи, уповноважені на реалізацію ДПТ, та їхня компетенція.

-  регулювання забудови та іншого використання земельних ділянок.

- внесення доповнень та змін до ДП.

- об’єкти нерухомого майна, невідповідні до ДПТ,

- погодження відхилень від ДПТ.

 

При коригуванні проекту детального плану території  по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки відображені допустимі види забудови та використання території.

 

Коригування проекту детального плану території по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки розроблене ТОВ  ПБФ «Аркада» на замовлення управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради на підставі протоколу архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради від 22 червня 2017 року № 11 та на виконання ст. 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

 

З матеріалами коригування проекту детального плану території  по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради у розділі «Актуально» та в холі управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради за адресою: бульв. Олександрійський, 75, м. Біла Церква, до 14.08.2017 року.

 

Зауваження та пропозиції у письмовому вигляді приймаються з 14.07.2017 року до 14.08.2017 року за адресою: 09100, м. Біла Церква, Торгова площа, 6 – відділ звернень громадян Білоцерківської міської ради, із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистим підписом. Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, відповідно до п.9 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25.05.2011р. № 555.

 

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій до проекту містобудівної документації в.о.начальника управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, головний архітектор міста  П.А. Захарченко.           

 

Презентація коригування проекту детального плану території по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки відбудеться  09 серпня 2017 року о 16.00 у приміщенні управління містобудування та архітектури Білоцерківської  міської ради.

 

За додатковою інформацією звертатися за тел. 5-10-45 в управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради.


Опубліковано: 14 липня 2017 року
Поділитися