ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ

Білоцерківська міська рада запрошує представників територіальної громади, суб'єктів господарювання, їх об'єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів міста Біла Церква для участі в громадських слуханнях по розгляду містобудівної документації Детальний план  частини території м. Біла Церква по вул. Миру, в р-ні перехрестя з вул. В’ячеслава Чорновола на будівництво храму парафії Архангела Гавриїла Української православної церкви Київського патріархату

Проект містобудівної документації розроблений ПНТП  «ЕФЕКТ» на підставі п. 1 рішення Білоцерківської міської ради від 27 квітня 2017 року № 665-30-VІІ та на виконання ст. 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на основі Генерального плану міста Біла Церква з метою визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.

Зауваження та пропозиції надавати у письмовому вигляді до управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради з 07 липня 2017 року до 07 серпня 2017 року за адресою: 09117, м. Біла Церква, бул. Олександрійський, 75 прим. 134 (колишній бул. 50-річчя Перемоги), ім'я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом.

Презентація проекту відбудеться 27 липня 2017 року о 16-00 годині у приміщенні управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради.

За детальною інформацією про хід громадських слухань по розгляду даної містобудівної документації можна ознайомитись в наступних випусках «Громадська думка», на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради у розділі «Актуально» та в управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради.

Опубліковано: 07 липня 2017 року