Чи будуть надаватися пільги і субсидії на нову послугу з розподілу природного газу?

З 01 січня 2020 року постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 24.12.2019р. для суб’єктів господарювання установлено тарифи на послуги з РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ.

Для забезпечення надання пільг та субсидій на послугу з розподілу природного газу на даний час Міністерством соціальної політики України доопрацьовується  відповідне програмне забезпечення.

У лютому 2020р. буде проведено нарахування пільг і житлових субсидій на послугу з розподілу природного газу, в т.ч. будуть проведені нарахування за січень поточного року. Такі перерахунки здійснюватимуться в автоматизованому режимі без звернення громадян.

Таким чином, у БЕРЕЗНІ 2020 року всі одержувачі пільг та субсидій отримають кошти у готівковій чи безготівковій формі на послугу з розподілу природного газу відразу за два місяці – січень та лютий.

Більш детальну консультацію можна отримати за телефонами:   5-85-34;    39-05-13;   5-33-25.

Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради

Опубліковано: 29 січня 2020 року