25.01.2022 | Повідомлення про засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політи
Відбудеться: 25 січня
| 12:00
За адресою: м.Біла Церква, вул.Ярослава Мудрого, буд.15, «МАЛИЙ ЗАЛ»
25 січня
| 12:00
За адресою: м.Біла Церква, вул.Ярослава Мудрого, буд.15, «МАЛИЙ ЗАЛ»

Засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики Білоцерківської міської ради VIІI скликання  яке відбудеться 25.01.2022 року о 12 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (Малий зал)

Порядок денний

1.Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради 27 серпня 2020 року №5732-101-VII "Про фінансово-господарську автономію закладів загальної середньої, позашкільної освіти та інклюзивно-ресурсних центрів комунальної власності м.Біла Церква"

2.Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 23 січня 2020 року №4892-89-VII "Про Білоцерківську міську премію імені Віктора Міняйла"

3.Про погодження Положення про молодіжну раду при Білоцерківській міській раді у новій редакції

Голова комісії                            Борис СМУТОК